Reference
Naši spokojení zákazníci

Media | Vita Sana ClubPotisk pro fitness centrum Vita Sana Club

S Vita Sana Club spolupracujeme už dlouhé roky. Naposledy jsme realizovali potisk triček a mikin pro personál a trenéry fitness centra. Pro dámy jsme dodali tílka Under Armour Project Rock. Pánové dostali kompresní trička Nike a pro personál byly mikiny Puma. Oblečení bylo doplněno o nápis trenér na zádech, jak u pánských triček, tak i dámských tílek. Na hruď bylo natisknuto logo fitness centra Vita Sana a naše logo AD Sport.

DSC04678
DSC04746
DSC04724

Logo Jelínek TradingPotisk a výšivka pro Jelínek Trading

Jelínek Trading je firma zajišťující navrácení použitých surovin zpět do života. Zabývají se ekologií a recyklací a v roce 2021 oslavila 30 let svého fungování. Na nás bylo zajistit oblečení a doplňky pro zaměstnance a partnery. Tyto památeční předměty byly doplněny o speciální upravené logo firmy, oslavující úspěšných 30 let firmy. Jednalo se o funkční trička, mikiny, kšiltovky a sportovní tašky. Na oblečení bylo logo natisknuto a na doplňky byla realizována nášivka. Tato zakázka pro nás byla výzva, jelikož se jednalo o více než 550 kusů. Avšak my tuto zakázku zvládli a posunula nás zase o krok dále.

Pánské tričko bílé
febb16d8-976a-49a3-81b3-ffca0de7725a
Taška červená v3

Potisk pro vzpěračský klub Brno

Dokážeme splnit i specifické požadavky zákazníků. Vzpěračský klub Brno požadoval vzpěračské dresy, které nejsou součástí naší nabídky. My je zařídili a realizovali potisk logem klubu.

DSC05711
DSC05701
DSC05710